Znajdź

Znajdź swoją wymarzoną sukienkę i zapytaj o jej dostępność.  Prosimy o zdefiniowanie okresu, na który wybrana garderoba zostanie wypożyczona. Standardowy okres, na który podpisywana jest umowa to 4 dni.  Istnieje możliwość wypożyczenia naszych ubrań i dodatków na dłuższy okres czasu.

Zamów

Określ na jaki czas i na kiedy chcesz wypożyczyć sukienkę. Po opłaceniu zamówienia niezwłocznie wysyłamy przesyłkę.

Odeślij

Zamów kuriera i odeślij wypożyczoną sukienkę ostatniego dnia najmu. Nie martw się o jej czyszczenie – my się tym zajmiemy.

Rozmiar

Przy zdjęciu każdej z sukienki podajemy jej rozmiar oraz wymiary mierzone na płasko, tak aby łatwiej było znaleść strój dopasowany do Twojej figury. Jeśli pomimo to nie jesteś pewna, zamów usługę przymiarki.

Usługa przymiarki polega na tym, że wysyłamy sukienkę do Ciebie na jeden dzień abyś mogła sprawdzić czy dobrze leży. Koszt usługi to 50 zł, kwota ta jest zwracana przy docelowym zamówieniu.

Jakość

Każdy element naszej garderoby jest dokładnie wyczyszczony i zdezynfekowany w profesjonalnej pralni. Nie widać na niej śladów użytkowania.  Na otrzymanych sukienkach znajdziesz etykietę „ready to wear”. Po zapoznaniu się i zaakceptowaniu stanu sukienki prosimy o delikatne oderwanie etykiety (zerwanie etykiety oznacza zaakceptowanie otrzymanego zamówienia).

Kontakt

Tel: 48 784 090 069

mail: kontakt@sharedress.pl

Istnieje możliwość umówienia przymiarki na terenie miejscowości Mędłow (pod Wrocławiem).