Z tej strony Kasia i Aga. Jesteśmy przyjaciółkami z Wrocławia, które wpadły na pomysł otwarcia internetowej wypożyczalni sukienek i akcesoriów. Mamy nadzieję, że spodoba Ci się nasz profil.

 

Chcemy, aby nasza wypożyczalnia była alternatywą dla kobiet, które z różnych względów nie przepadają za zakupami. Jeśli nie masz czasu lub miejsca na przechowywanie, bądź w myśl idei rewearing is caring nie chcesz kupować „sukienki na jedną okazję” to miejsce jest właśnie dla Ciebie i bardzo cieszymy się, że tu jesteś! Wiedz, że jeśli nie masz się w co ubrać, to już masz!

 

Nasza wypożyczalnia sprawi, że będziesz błyszczeć na nadchodzącym bankiecie, weselu czy imprezie firmowej. Zadbamy o to, byś szybko otrzymała zamówioną sukienkę. Sukienki wysyłamy dokładnie wyczyszczone, bez widocznych śladów użytkowania. Nie musisz martwić się też o jej czyszczenie po zakończonej imprezie. Po prostu zamów kuriera, a my zajmiemy się resztą. Wraz z pożyczoną sukienką wyślemy do Ciebie etykietę zwrotną, dzięki której w szybki i łatwy sposób odeślesz sukienkę. Jeśli jesteś niezdecydowana, która z kreacji będzie wyglądać najładniej, zamów usługę przymiarki.

 

Na spokojnie, w domu, przed komputerem możesz zaplanować, co założysz na nadchodzące wydarzenie. Oprócz sukienek mamy w swojej ofercie dodatki oraz torebki marki premium. Nie kupuj – rent the glam.

 

 

Share This Story, Choose Your Platform!

WYBÓR

Szeroki wybór sukienek i dodatków, odkryj nowe marki, znajdź swój styl.

CENA

Wypożycz, nie kupuj. Nie musisz wydawać pieniędzy na sukienkę, którą założysz tylko raz. Znajdź swoją markową sukienkę w rozsądnej cenie wynajmu.